Check Accordion Trio

nabízíme

/ 01

Akordeonové koncerty

klasika i techno

Check Accordion Trio se především zaměřuje na klasickou hudbu, ale v repertoáru nalezneme i moderní akordeonovou literaturu, balkánskou hudbu, argentinská tanga či minimalistické skladby v techno stylu. Trio slavilo velké úspěchy při turné v únoru 2019, kdy navštívilo sedm českých měst s koncertem ‘Akordeon napříč žánry – od baroka po Techno.’

/ 02

Výchovné koncerty pro děti

děti nás milují

Check Accordion Trio se nezaměřuje pouze na klasické koncerty. Nabízí celou řadu jiných projektů. Například koncert pro ty nejmenší diváky v mateřských i základních školách. Program těchto výchovných koncertů je délkou a hlavně výběrem skladeb, písniček a různých hudebních ukázek přesně šitý dětem na míru. Děti se během koncertu dozví mnoho věcí nejen o akordeonu ale o hudbě samotné. Pro děti je připravena hudební pohádka, hádanky či zábavná rytmická cvičení.

/ 03

Hudební semináře pro žáky a učitele ZUŠ

profesionálové ve svém oboru

Cesta každého člena Check Accordion Tria až na Národní hudební akademii v Dánsku byla jiná a i projekty, kterých se každý samostatně účastnil a účastní jsou velmi pestré. Jmenujme například hraní se skupinou Jelen, koncertní turné v Číně, účast v Česko Slovensko má talent… Seminář je zaměřen především na rozvoj hudební osobnosti a předvedení všech možných činností, kterých se dá s akordeonem a hudbou dosáhnout.

kontaktujte nás